Wysłany: 29 Sierpień 2010, 14:40 jaki aprat wybrać?
Witajcie dziewczyny, pomożecie?
Chce kupić aparat cyfrowy, a nie wiem dokładnie jaki.
Podoba mi się ten Sony, ale nie chcę uleć tylko aspektom wizualnym aparatu.
Ano, trochę kosztuje, ale wierzę, że gdy zapłacę więcej za aparat to będzie miał lepsze ustawienia.
Znajomy jednak polecił mi inny aparat z winmaru... canona IXUS 130.
Co prawda nie jest tak sliczny jak ten Sony, ale podobno bardziej funkcjonalny...
Ech... Nikt innny nie pochwali się swoim aparartem?
Ja też miałem dylemat, jaki aparat wybrać, a ponieważ wiedziałem, że zbyt skomplikowanego nie będę potrafił nauczyć się używać przed wyjazdem w podróż, zdecydowałam się na prosty model Nikona, kosztował mnie stosunkowo niewiele. Jakie piękne zdjecia przywiozłem z wycieczki na Cypr!
Ładny jest:) Ale teraz zastanów się nad dotykowym wyświetlaczem. Biorąc pod uwagę te wyświetlacze,to lubią się często psuć. Zaletą sony jest opcja Cyber-shot. Sama mam Sony i jestem zadowolona,kupowałam go 4 lata temu za ok 700zł. Ma 7mpx,zoom też 4x. Teraz właśnie jeszcze kwestia pixeli ja mam 7 i zdjęcia wychodzą rewelacyjnie.Mój teść ma 10,4 i często zdjęcia wychodzą kiepskiej jakośći. Najlepiej kupować w sklepie,gdzie możesz dotknąć,zobaczyć i zawsze możesz poprosić sprzedawcę,żeby cyknąć kilka próbnych fotek:) Nie kosztuje,to 10zł,żeby nie sprawdzić co się kupuje.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum