Forum ogólnotematyczne - Popiszmy.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Smacznie, lecz niezdrowo
Autor Wiadomość
Diablica 
VIP



Wiek: 24
Dołączyła: 17 Paź 2008
Posty: 1427
Wysłany: 24 Czerwiec 2009, 05:42   Smacznie, lecz niezdrowo

Gwiazdy programów kulinarnych zbyt często gotują tłusto i niezdrowo, dając społeczeństwu zły przykład, alarmuje "Dziennik".
Posłowie sejmowej komisji zdrowia chcą to zmienić i dlatego zwrócą się do stacji telewizyjnych, by Pascal Brodnicki, Robert Makłowicz czy Karol Okrasa promowali kuchnię zdrową i niskokaloryczną. Ośrodki regionalne, które prezentują tłustą kuchnię etniczną, w ramach misji publicznej powinny lansować np. zdrową zupę ogórkową i żurek zamiast tuczących pieczeni i klusek z sosem. Makłowicz mówi, że to „cudaczny pomysł".

Źródło: wp.pl

Co o tym sądzicie?
_________________
Piękno kobiety jest formą władzy!
 
 
 
klementyna 
User



Dołączyła: 03 Gru 2011
Posty: 54
Wysłany: 4 Grudzień 2011, 12:45   

To prawda, wiele przepisów jest ciężka i wysokokaloryczna. Niestety w dzisiejszym społeczeństwie nadal ważne jest szybko i smacznie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo Š 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen & Programosy modified v0.4 by warna