Forum ogólnotematyczne - Popiszmy.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Nasza polska rzeczywistość
Autor Wiadomość
Diablica 


Wiek: 37
Dołączyła: 17 Paź 2008
Posty: 1427
  Wysłany: 29 Październik 2008, 07:01   Nasza polska rzeczywistość

Co sądzicie o Naszym kraju?
Co Ci się w nim n ie podoba?
A może coś Cię w nim fascynuje?
Czy Polakom żyje się dobrze? A jeśli nie - to co należało by zmienić?
Zapraszam do dyskusji ...
_________________
Piękno kobiety jest formą władzy!
 
 
 
apokalipsa 


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 20 Paź 2008
Posty: 1186
Wysłany: 2 Listopad 2008, 17:31   

hmm...

nie jestem za bardzo obeznana w tym,bo nie ogladam żadnych programów dotyczacych kraju.

nie podoba mi sie to,że w polityce wiecznie panują jakies zamieszania,politycy biora kase za darmo siedzac w tym durnym sejmie,a ludzie ktorzy mają ogromne doswiadczenie i ogromną odowiedzialnosc,mówie tu o lekarzach chirurgach,zarabiaja marne grosze w przeciwienstwie do innych,którzy wielkie gówno robią.

panuje niesprawiedliwosc !
_________________
Das Schönste, was wir erleben können, ist das Geheimnisvolle.



Pamiętajcie:
1.Admin,Moderator ma zawsze rację.
2.Jeśli się nie zgadzasz patrz punkt 1.
 
 
 
Diablica 


Wiek: 37
Dołączyła: 17 Paź 2008
Posty: 1427
Wysłany: 2 Listopad 2008, 17:38   

apokalipsa napisał/a:
mówie tu o lekarzach chirurgach,zarabiaja marne grosze


Lekarze marnych groszy nie zarabiaja zapewniam Cię, Ci którzy prócz parcy w szpitalu mają własną prywatną praktykę nie są biedni, a wciąż strajkują, ja nie mam nic przeciwko strajkom, ale niech strajkują Ci, którzy jedynie w szpitalu nadgodziny rąbią i naprawdę zarabiają grosze.....
_________________
Piękno kobiety jest formą władzy!
 
 
 
Shoux1910 


Wiek: 32
Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 129
Wysłany: 7 Listopad 2008, 23:38   

Matkę i Ojczyznę ma się Jedną i się jej nie wybiera i trzeba być dumnym na każdym kroku że jest się Polakiem i to okazywać. Swojego narodu nigdy nie można się wstydzić tym bardziej wypierać.

Ja osobiście jestem dumny że jestem Polakiem i nic tego nie zmieni jestem patriotą i staram się to okazywać nosząc z dumą np. bluzę Polski czy jeździć na kadrę
 
 
 
Luka 

Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 729
Wysłany: 2 Luty 2009, 18:10   

Cytat:
Co sądzicie o Naszym kraju?

Dla mnie za całokształt jest jak najbardziej pozytywnym krajem. Może nie jest tutaj na pewno idealnie, nawet troche brakuje żeby było dobrze, ale ze swojej narodowości jestem dumny. Myśle że co do tego, to jest kilka dla mnie krajów, które wniosły coś do tego świata, a ja czuje się że jestem właśnie w takim państwie

Diablica napisał/a:
Co Ci się w nim nie podoba?

W kraju nie podoba mi się wiele rzeczy, bo też wiele rzeczy nie funkcjonuje najlepiej. Tu można by wymieniać: polityka, gospodarka, oświata itd. Mamy ogólnie potencjał, ale przez takie a nie inne władze w przeciągu kilkudziesięciu lat jesteśmy gdzie jesteśmy. No i właśnie nie podoba mi się polityka, za dużo w niej Żydów i innych takich, ludzie oczywiście dbający o własne interesy, ale przy tym niestety chyba nie myślący o przyszłości narodu.

Cytat:
A może coś Cię w nim fascynuje?

Mnie fascynuje głównie historia, bo lubie uczyć się o historii Polski. Poza tym wielcy ludzie Polacy nieraz dali o sobie znać na świecie. Następnie słowiańskie pochodzenie i wiele ciekawych miejsc, bo jest ich tutaj troche

Cytat:
Czy Polakom żyje się dobrze? A jeśli nie - to co należało by zmienić?

Ciężko tak ocenić za wszystkich, ale myśle że jest jeszcze tutaj zbyt wiele biedy, żeby mówić ogólnie się żyje dobrze, niektórym na pewno tak, ale jest dalej sporo problemów. A zmienić można byłoby sporo rzeczy, ustrój, gospodarkę, ale nie czy znajdzie się jakaś partia, która by się tego podjęła
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by PhpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna


Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Reklama
Baza przepisów kulinarnych Reklama


Chmura tagów

usg gablota przeprowadzki firmy woda Kraków transport hotel meble zmarszczki mieszkania prawnik auto dom wesela szkolenia meble badanie www nocleg biura oferty pracy samochód paczki ubrania ogrzewanie hobby kredyt klub hotel telefon angielski www studenci biura mieszkania na sprzedaż kursy sala weselna mieszkania mieszkanie klub telefon meble samochód usg hotele Wakacje nad morzem oferty pracy fitness wycieczki