Forum ogólnotematyczne - Popiszmy.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Duchy
Autor Wiadomość
fortuna 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Lis 2008
Posty: 219
Wysłany: 30 Listopad 2008, 21:57   Duchy

Temat w jakimś sensie grozy :P

Czy wierzycie w duchy?
Czy mieliście spotkanie z duchem?
Czy boicie się duchów?

Swoją drogą ciekawy i złożony temat. Religia którą wyznaję, nauczyła mnie, że posiadam duszę, a ona jest nieśmiertelna. Więc chyba gdzieś musi iść. Czy tylko do czyśćca, nieba albo piekła? Może po śmierci żyję w innym wcieleniu na innej planecie. Wszechświat jest tak potężny, że chyba szkoda by było marnować go na nicość . Co o tym myślicie?
_________________
Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartę i zaczynać na nowo.
 
 
The Next Superstar 


Wiek: 26
Dołączył: 08 Lis 2008
Posty: 192
Wysłany: 30 Listopad 2008, 22:01   

1.Nie wiem co o tym myślec , czytałem dużo artykułów na ten temat i podobno psy są wstanie ujrzec i wyczuc ducha...
2....Miałem kiedyś małe spotkanie. Zbierało sie na burze, a że lubie obserwować to zjawisko, stałem se za domem, bo tam sie najlepiej obserwuje błyskawice. Nagle sie błysło, po mojej lewej stonie, więc odruchem obruciłem głowe w tamtą ów strone i zobaczyłem gościa w czarnym garniturze, koło sąsiedniego domu. Obruciłem głowe w drugą strone, dosłownie na ułamek sek. Kiedy obruciłem głowe znów w lewą strone, gościa już nie było. Myśle se co jest ?!?, poszłem w stone, gdzie go widziałem, obleciałem sąsiedni dom dookoła, a jego nie było. A najlepsze jest to, że ten kolo stał jakieś 50 metrów od tego domu i nagle zniknął...
3.Trochę :P
_________________
Jadę do Polski!!!Wylatuję 28 - 12 - 08 a wracam 11 - 01 - 08!!Hell Yeah!!

"Nic się nie spełni, jeśli nie jest wpierw marzeniem."
 
 
 
Diablica 


Wiek: 37
Dołączyła: 17 Paź 2008
Posty: 1427
Wysłany: 30 Listopad 2008, 22:24   

W duchy raczej nie wierzę, choć kilka lat temu jeszcze bym się zastanowiła nad tym. Szłam sobie ulicą, było juz ciemno. Nagle spojrzałam na jeden z budynków. Pomiędzy szczeblami bramy ujrzałam bladą, ale naprawdę bladą postać, ona patrzyła się na mnie, wiem, że to nie był mieszkaniec budynku, i wiem, że nie żaden gość, bo spytałam na drugi dzień właściciela. Więc co tym myśleć? Nie wiem, ale tak jakoś mi się wtedy dziwnie zimno zrobiło...
_________________
Piękno kobiety jest formą władzy!
 
 
 
Ania 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 152
Wysłany: 30 Listopad 2008, 22:35   

fortuna napisał/a:
Czy wierzycie w duchy?

Tak. Wierzę, że jest to po prostu dusza ludzka.
fortuna napisał/a:
Czy mieliście spotkanie z duchem?

Raz, ale nie wiem czy to było spotkanie z duchem, bo to był sen, tylko taki dziwny.
Śniło mi się, ze rozmawiałam z moją zmarłą babcią (niemożliwe jest, żebym ją pamiętała, bo umarła zanim ja się urodziłam. A tata też nie wiele mi o niej mówił). Później jak powiedziałam tacie co mówiła, to powiedział, że jemu tez tak zawsze powtarzała. Nawet jak opisałam w co była ubrana i jak wyglądała, to mój tata powiedział, ze ona miała takie ubrania.
fortuna napisał/a:
Czy boicie się duchów?

Kiedyś rozmawiałam z księdzem egzorcystą. Powiedział, że gdy do jakiegoś domu przychodzą duchy to jest to całkowicie normalne i nie ma się czego bać. Duchy odwiedzają swoją rodzinę. Ale mimo wszystko boję się i nie chciałabym spotkac ducha.
 
 
apokalipsa 


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 20 Paź 2008
Posty: 1186
Wysłany: 1 Grudzień 2008, 20:07   

fortuna napisał/a:
Czy wierzycie w duchy?

sama już nie wiem co mam o tym myślec,tyle sie naogladałam,nasłuchałam,że na dzien dzisiejszy uważam że duchy istnieją,mimo że nie ukazują nam sie na codzien,to sądze że one gdzieś tam są.
fortuna napisał/a:
Czy mieliście spotkanie z duchem?

nie,i nie chciałabym raczej tego doświadczyć,czasami miałam sny zwiazane z duchami i sie cholernie bałam,to co to by było w rzeczywistości .
fortuna napisał/a:
Czy boicie się duchów?

mimo ze nigdy nie miałam żadnego spotkania z duchem,to sie boję.
kiedyś miałam jakies lęki,że w moim pokoju coś sie czai.
The Next Superstar napisał/a:
poszłem w stone, gdzie go widziałem, obleciałem sąsiedni dom dookoła, a jego nie było.

nie bałes sie sam w ciemną noc???
_________________
Das Schönste, was wir erleben können, ist das Geheimnisvolle.



Pamiętajcie:
1.Admin,Moderator ma zawsze rację.
2.Jeśli się nie zgadzasz patrz punkt 1.
 
 
 
fortuna 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Lis 2008
Posty: 219
Wysłany: 1 Grudzień 2008, 20:51   

The Next Superstar napisał/a:
podobno psy są wstanie ujrzec i wyczuc ducha...

Też o tym słyszałam, ale ile w tym prawdy? Nie dowiemy się.

Boję się duchów i nie chcę mieć z nimi styczności. Czasem coś tam się słyszy o nawiedzonych domach, latających talerzach itd. Nigdy bym nie chciała czegoś takiego doświadczyć. Mówią że są duchy dobre i złe. Nie wiem po co do nas przychodzą. Może nie mogą odnaleźć swojej drogi, albo nie wiedzą że umarli.
_________________
Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartę i zaczynać na nowo.
 
 
ronaldinho 


Skype: zybi1908
Pomógł: 1 raz
Wiek: 28
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 102
Wysłany: 2 Grudzień 2008, 10:44   

Nie wierze w duchy,jeszcze jak byłem mały to zawsze starszy brat mnie straszył i myślałem że to prawda ale teraz to już wiem że duchy nie istnieją...


pozdr0 ;)
 
 
 
Luka 

Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 729
Wysłany: 2 Grudzień 2008, 23:52   

Ja jestem przekonany, że duchy istnieją. W mojej rodzinie kilka osób doświadczyło kontaktu z duchami lub je widzieli, a mam takie szczęście, że nigdy się tych zjawisk nie bali i mi o nich powiedzieli. Sam też kiedyś miałem taką dziwną sytuację paranormalną, więc coś jest na rzeczy.
Śmiem twierdzić, że duchy to po prostu dusze ludzkie, który z jakiś powodów zostały na krawędzi świata realnego i eteru z różnych powodów np. nie pogodzili się ze śmiercią, nie chcą zostawiać najbliższych, za bardzo przywykli do materializmu, albo może nawet nie są w tym stanie świadomi tego, że już umarli.
 
 
reds 


Wiek: 34
Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 787
Wysłany: 17 Grudzień 2008, 14:36   

Zobaczcie sobie to:
http://pl.youtube.com/watch?v=VXtJE1IMp6A&feature=related
http://pl.youtube.com/watch?v=EzZI16Z13dw
http://pl.youtube.com/watch?v=kZfIKh-HxUQ

Przed snem nie polecam ;)
_________________
W chwili, gdy poczujesz w sercu miłość i doświadczysz jej głębi, odkryjesz, że dla Ciebie świat już nie jest taki sam, jak był do tej pory
 
 
 
Kala 


Wiek: 33
Dołączyła: 21 Paź 2008
Posty: 964
Wysłany: 17 Grudzień 2008, 14:47   

sama nie wiem czy wierzyc w duchy czy nie , slyszy sie rozne opowiesci ze niby ludzie mieli z nimi kontakt , wiec moze istnieja , ja osobiscie z zadnym nie mialam kontaktu
_________________
"Ohne Liebe hat keine Leben"
 
 
 
MrUw@ 


Wiek: 35
Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 147
Wysłany: 17 Grudzień 2008, 17:43   

Cytat:
Czy wierzycie w duchy?


Szczerze mowiac nie... (uwierze jak zobacze)

Cytat:
Czy mieliście spotkanie z duchem?


Nie i dlatego niewierze...

Cytat:
Czy boicie się duchów?


Jak spotkam to powiem... pewnie zalezy na jakiego sie trafi ;)
_________________
is back... ;p
 
 
 
katix5898 

Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 15
Wysłany: 19 Grudzień 2008, 17:24   

fortuna napisał/a:
Czy wierzycie w duchy?

Tak
fortuna napisał/a:
Czy mieliście spotkanie z duchem?

Niestety chyba tak , na działce swojej spałem a tam nie daleko praktycznie 30 m spalił się człowiek i wydawało mi się że on chodzi.
fortuna napisał/a:
Czy boicie się duchów?

Tak
_________________
[Sygnaturka dostępna od 25 postów]
 
 
 
Przemek 


Wiek: 30
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 124
Wysłany: 24 Grudzień 2008, 19:40   

Możliwe, że duchy istnieją. Kiedyś z kumplami szliśmy wieczorami na wały (za moim domem są takie tereny i wały) i zawsze, gdy się robiło późno, coś czuliśmy dziwnego, strasznie się baliśmy. Nie wiem czy to były jakieś duchy, ale czuliśmy coś złego.
_________________
Thunder In Paradise
 
 
 
Pastelowa 


Wiek: 30
Dołączyła: 09 Gru 2008
Posty: 501
Wysłany: 25 Styczeń 2009, 20:15   

Nie wiem też co o tym sądzić.
Tak w rzeczywistości chyba nie spotkałam nigdy ducha bynajmniej sobie nie przypominam.
Poza tym miałam kilka snów z uczestnictwem osób zmarłych.
Poza tym staram się nie myśleć o takich rzeczach bo mam bardzo bujną wyobraźnię :P
 
 
MakeMeSmile 


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 546
Wysłany: 25 Styczeń 2009, 23:06   

Wierzę w to, że dusze zmarłych mogą błąkać się po śmierci na ziemi. Ale nie w takich postaciach jak np. z 'pogromców duchów'.
_________________
Legenda o smoku uczy, iż nie należy zaspokajać głodu byle baranem...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by PhpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna


Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Reklama
Baza przepisów kulinarnych Reklama


Chmura tagów

samochód wynajem szkolenia poznań zdrowie klub fakty wyjazdy transport buty szkolenie imprezy księgowa hydraulik holowanie bus ubrania internet spa przeprowadzka koszulki suplementy internet przesyłki Włochy zegarki szkolenie woda imprezy bilety badanie rozwód basen Hotel gdańsk fakty fotobudka zwierzęta prawo kobieta ogłoszenia dzieci Psycholog noclegi woda www kredyt prawo sport rozrywka mieszkania na sprzedaż