Forum ogólnotematyczne - Popiszmy.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Napoje energetyzujące
Autor Wiadomość
Diablica 


Wiek: 37
Dołączyła: 17 Paź 2008
Posty: 1427
Wysłany: 1 Grudzień 2008, 10:25   Napoje energetyzujące

RedBull, Tiger, Burn i wiele, wiele innych...
Czy pijecie i jak często?
Czy faktycznie dodaje Wam to energi? Pobudza do życia?
Czy nie jest tak, że z biegiem czasu przestają one na Nas działać?
_________________
Piękno kobiety jest formą władzy!
 
 
 
The Next Superstar 


Wiek: 26
Dołączył: 08 Lis 2008
Posty: 192
Wysłany: 1 Grudzień 2008, 13:30   

RedBull , Isostar.To są moje napoje.
Pije jakoś raz na tydzień po jednym Red Burze i jednym Isostarze.
Czy ja wiem , raczej usypia , często tak miałem , że kiedy wypiłem , zachciewało mi się spac.To zdarzało się po isostarze.Red Bull , czy on dodaje siły?Wątpie , nigdy tego nie czuje.Mi zależy żeby były dobre ;p
_________________
Jadę do Polski!!!Wylatuję 28 - 12 - 08 a wracam 11 - 01 - 08!!Hell Yeah!!

"Nic się nie spełni, jeśli nie jest wpierw marzeniem."
 
 
 
apokalipsa 


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 20 Paź 2008
Posty: 1186
Wysłany: 1 Grudzień 2008, 14:53   

Diablica napisał/a:
Czy pijecie i jak często?

w życiu nie miałaM :mrgreen: tego w ustach :P nie mam pojecia czy to dobre w smaku czy też nie :P
i wątpie czy któryś z tych napojów dodałby człowiekowi energii.
_________________
Das Schönste, was wir erleben können, ist das Geheimnisvolle.



Pamiętajcie:
1.Admin,Moderator ma zawsze rację.
2.Jeśli się nie zgadzasz patrz punkt 1.
  
 
 
 
Ania 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 152
Wysłany: 1 Grudzień 2008, 16:12   

Diablica napisał/a:
Czy pijecie i jak często?

Pije tylko jak gdzieś jadę i oczy mi się zamykają. W trasie te napoje są bardzo przydatne.
Diablica napisał/a:
Czy faktycznie dodaje Wam to energi? Pobudza do życia?

Zawierają kofeine, więc pobudzają trochę.
Diablica napisał/a:
Czy nie jest tak, że z biegiem czasu przestają one na Nas działać?

Po jakimś czasie organizm się na pewno przyzwyczaja. Ale myślę, że po dłuższym regularnym piciu nie tyle przestałoby działać, co po prostu by się uzależniło - jak ze wszystkim.
apokalipsa napisał/a:
w życiu nie miała tego/.../

*m - standardzik :P
 
 
Diablica 


Wiek: 37
Dołączyła: 17 Paź 2008
Posty: 1427
Wysłany: 1 Grudzień 2008, 16:25   

Oj Ania czepiasz się gubienia przez Kaśkę literek :P
Co do tematu, pierwsze co robie po otwarciu sklepu to otwieram Reda lub Tigera, pijam więc codziennie, czasami nawet dwa by się przebudzić, ale co jakiś czas zmieniam markę bo organizm faktycznie się przyzwyczaja i wtedy już nic nie pomaga. A czy można się uzależnić? Można - ja jestem najlepszym tego przykładem :P bez energii w płynie nie mam dnia :-)
_________________
Piękno kobiety jest formą władzy!
 
 
 
OsA 


Wiek: 30
Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 200
Wysłany: 1 Grudzień 2008, 19:51   

ehh energetyzujące, pamiętasz Szogi ja szło po 10 Hustlerów dziennie? Ja uwielbiam takie napoje chociaż nie dodają energii.
_________________
Życie to jedno wielkie bagno, w którym topimy się co dnia

Chcę zasnąć i nigdy się nie obudzić...
 
 
 
ronaldinho 


Skype: zybi1908
Pomógł: 1 raz
Wiek: 28
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 102
Wysłany: 2 Grudzień 2008, 13:55   

Najczęściej to pije tylko te :

RedBull
Tiger

pozdr0 :D
 
 
 
Przemek 


Wiek: 30
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 124
Wysłany: 23 Grudzień 2008, 22:01   

Tiger jest dobry, przyznaję! Ale coraz rzadziej go piję, ponieważ mnie to nie pobudza. Na mnie jakoś nie działa nie wiem czemu.
_________________
Thunder In Paradise
 
 
 
ewaaaa4 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Sie 2014
Posty: 155
Wysłany: 7 Kwiecień 2015, 07:05   

Napoje energetyczne, energetyzujące, energetyzery – to najbardziej popularne nazwy napojów energetyzujących. Z nazwy wynika, że ich zadaniem jest dostarczenie organizmowi energii, która ma być łatwo i szybko przyswajalna. Ma na celu błyskawiczną poprawę psychicznej i fizycznej kondycji człowieka. Tymczasem, jak twierdzą specjaliści z Instytutu Żywności i Żywienia, to nie tak. Organizm człowieka czerpie energię ze spalania węglowodanów, białek i tłuszczów, pobieranych z pożywienia. W napojach energetyzujących z tych składników znajduje się jedynie glukoza (z węglowodanów), w dodatku wcale nie w takich ilościach, aby mogła mieć znaczący wpływ na pobudzenie organizmu.
_________________
żyj chwilą
 
 
Marteczka 

Dołączyła: 27 Kwi 2015
Posty: 38
Wysłany: 27 Kwiecień 2015, 22:33   

Piłam jak leci tyle lat, tak się uzależniłam ze dziennie waliłam z litr. Na szczęście udało mi się odzwyczaić od nich ... I BARDZO SIĘ Z TEGO CIESZE :D
 
 
chmura gradowa 

Dołączyła: 19 Gru 2012
Posty: 497
Wysłany: 15 Maj 2015, 06:57   

Brrr a mnie zawsze takie napoje odpychały samym swoim zapachem. I dobrze, ponieważ nie są zbyt zdrowe.
 
 
mader 


Dołączyła: 06 Lut 2015
Posty: 51
Wysłany: 12 Listopad 2015, 12:26   

Odnośnie red Bull
http://www.dobrametoda.com/ARTYKULY/a_redbull.htm
I skąd taka nazwa :D gdzieś w internecie było zdjęcie że jeden ze składników red bulla to pewna cześć organu byka :D
Prawda jest taka że większość tych dopalaczy posiada dużą ilość cukrów które na pewien czas pobudzają organizm (jak to cukry) więc możemy czuć chwilowe pobudzenie.
Chyba lepiej napić się dobrej kawy, mocnej herbaty lub regularnie pijać guaranę
Info z Wikipedii
Cytat:
Działanie: Guarana działa stymulująco, znosi zmęczenie fizyczne i psychiczne, zwiększa umiejętność koncentracji i zapamiętywania. Działanie guarany można w pewnym uproszczeniu przyrównać do działania kawy. Ponieważ jednak kofeina z guarany nieco wolniej się wchłania z przewodu pokarmowego, jej działanie utrzymuje się do 6 godzin, a więc ok. 2 godziny dłużej od kawy – jest przy tym jednak łagodniejsze, mniej intensywne.
 
 
dyt 


Dołączyła: 11 Maj 2012
Posty: 332
Wysłany: 18 Sierpień 2016, 20:02   

Też mi się wydaje, że kawa jest lepsza. Uwielbiam ją pić, i zamierzam kupić ekspres do kawy i szukam coś odpowiedniego do domu. I nie wiem, widzę, że Kawo Serwis ma spory wybór asortymentu: ekspresy automatyczne oraz manualne dla domu, biura oraz gastronomii.
 
 
anka12 

Wiek: 28
Dołączyła: 13 Cze 2016
Posty: 71
Wysłany: 14 Wrzesień 2016, 10:21   

Gdy wiem, ze pzrede mną duży wysiłek fizyczny albo psychizny i musze być w formie pzrez caly dzien to czasami chlopakowi podkradam o to - maximumnutrition.pl/pl/odzywki-przedtreningowe/579-Nutrex-Lipo-6-Caffeine.html , niedrogo ksoztuje, zwiększa wytrzymałość i koncentrację a dzieki niemu mam mniejsze zmeczenie, . a no oczywiscie guarana też fajna ale gorsza w smaku jak dla mnie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by PhpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna


Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Reklama
Baza przepisów kulinarnych Reklama


Chmura tagów

rower handel psy auto narty sala na wesele bluzy biuro lublin słodycze firmy woda kredyt kominek wakacje kredyty sopot auto suplementy narty prawo finanse szkolenie mieszkanie www basen telefon suplementy praca wynajem internet paczki wakacje obozy imprezy remont basen bilety kantor wakacje finanse buty apartamenty ogrzewanie Gdańsk woda hobby przeprowadzki ślub Gdańsk