Forum ogólnotematyczne - Popiszmy.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
David Icke
Autor Wiadomość
Luka 

Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 729
Wysłany: 29 Kwiecień 2009, 00:28   David IckeDavid Icke - brytyjski pisarz i mówca, który poświęcił swe życie od 1990 roku na badanie kto, lub raczej co kontroluje nasz świat. Były zawodowy piłkarz, reporter, telewizyjny prezenter sportowy i rzecznik brytyjskiej partii Zielonych. Jest autorem ponad 20 książek wyjaśniających jego poglądy.

Sens życia

Zdaniem Davida Icke istotą życia nie jest otaczający nas świat materialny, którego doświadczamy naszymi pięcioma zmysłami. Świat który widzimy jest tylko hologramem, który dostrzegamy lewą półkulą naszego mózgu, życie należy traktować wyłącznie jako doświadczenie. Ludzie żyjąc na Ziemi wyrażają w ten sposób samych siebie, a człowiek to przede wszystkim indywidualność.
Rzeczywistość opiera się na wibracjach energii, które przenikają wszystko. Człowiek posiadający świadomość wytwarza energię, a za główny stan naszej duszy i ciała odpowiadają czakry, dokładnie siedem głównych czakr, które są odpowiedzialne za procesy zachodzące w człowieku oraz stan naszego umysłu. Jeśli człowiek zamyka czakry poprzez złe nastawienie lub zewnętrzną manipulację tym mniejszy ma dostęp do potęgi percepcji oraz świadomości, która ożywia nasze ciało. Człowiek sam może zdecydować jaką drogę obierze w życiu, świadomość, wiara, nasze myśli mają potężną moc tworzenia, człowiek może podążyć drogą miłości czy nienawiści, a energia którą wysyłamy poprzez nasze myśli i nastawienie przyciąga do siebie odbicie samej siebie.

IluminaciIcke sporo czasu spędził nad badaniem stowarzyszenia Iluminatów. Iluminaci sami w sobie skupiają najbardziej wpływowych ludzi na tej planecie, gdzie jak doszedł większość z nich wywodzi się z największych rodzin rządzących tą planetą, mających swoje korzenie nawet w samym starożytnym Babilonie. Wśród nich można znaleźć takie osobistości jak George Bush, Bill Clinton, oraz ich pokrewieństwo np. George'a Busha i Baracka Obamy.
Iluminaci mają ścisły związek z praktykami satanistycznymi i symbolistyką. Ich rytuały to m.in. okultystyczna czarna magia, oddawanie czci starożytnym bożkom, picie krwi dzieci, satanistyczne orgie czy składanie ofiar z ludzi, gdzie wszystkie te ceremonie mają swoje korzenie w Babilonii czy starożytnych żydowskich praktykach.
Do głównego symbolu Iluminatów należy sowa Lilith bogini demon czczona wcześniej w starożytnym Sumerze. Do innych należy piramida z okiem, symbol wszystkowidzącego oka umieszczony na banknotach dolarowych.
W ksiązkach i wywiadach Icke możemy zapoznać się z Arizoną Wilder, która była kreowana na główną żeńską przywódczynię dla satanistycznych rytuałów.

ReligieIcke uważa religie za instytucje przyczyniające się w znacznej mierze do manipulacji ludźmi i tłumienia w nich indywidualizmu poprzez zamykanie ich w danych systemach religijnych oddalając ich od prawdziwej duchowości. Największe światowe religie są plagiatem dawnych wierzeń pogańskich, egipskich czy sumeryjskich, gdzie większość doktryn opiera się na religii boga słońca. Religie takie jak Katolicyzm, Judaizm czy Islam, których głównym dążeniem są jak największe wpływy na świecie, propagując przy tym agresję wobec innowierców wywodzą się z tych samych wierzeń, i wszystkie posiadają starożytną symbolikę przeniesioną z Egiptu czy Babilonu.

Nowy Porządek ŚwiataNowy Porządek Świata to wizja orwellowskiego państwa zapoczątkowana oficjalnie przez George'a Busha seniora po zakończeniu zimnej wojny. NWO w zamierzeniu dąży do utworzenia komunistycznego państwa z globalnym rządem mający na celu władzę absolutną dla najwyżej postawionych ludzi. W tym celu utworzona została Unia Europejska oraz pozostałe unie kontynentalne. Planetarne państwo mające pod kontrolą wszystkie światowe narody oraz takie organizacje jak ONZ nie będzie już narażone na ataki z zewnątrz, każdy ewentualny bunt zostanie natychmiastowo stłumiony. Centralizacja władzy zakończy się niewolnictwem ludzkości dla kilkunastu ludzi na samym szczycie władzy. NWO ma też na celu kontrolowanie populacji poprzez wojny, epidemie czy trucie żywności.

ReptilianieReptilianie to rasa obcych będąca głównym badaniem Icke w swoich poszukiwaniach. Są oni humanoidami o gadzich cechach, którzy przybyli na Ziemię około 450 000 lat temu. David Icke przedstawia reptilianów jako największych manipulatorów rasy ludzkiej, lecz prócz reptilian istnieje kilka innych gadzich ras. Annunaki opisani w sumeryjskich tablicach, znalezionych i przetłumaczonych przez asyriologa Zecharię Sitchina, mieli stworzyć rasę ludzką niewolników pracujących dla nich.
Nie byli oni obcy Indianom Hopi, znali ich i nazwali rasę raptilianów Sheti albo żmijowi bracia. Twierdzili, że żyją w korytarzach wydrążonych pod ziemią. Znali ich Indianie Cheriokee. W starożytnej Grecji za takiego legendarnego mężczyznę uchodził Titan, w Indiach Naga Devanagan. Są też o nich wzmianki w kulturze chińskiej, koreańskiej, japońskiej. Mówi się o nich jako o smokach, mających podwójną formę, wyglądają jak normalni ludzie i również posiadają inną formę, są najczęściej kojarzeni z wężami.
Dlatego w Biblii demon kuszący Ewę miał postać węża, zaś w starożytnym Egipcie bóg Sobek miał głowę krokodyla.
W książkach Icke'a można znaleźć także wywiad z Credo Mutwą szamanem Zulusów, którego plemię od wielu lat zna rasę reptilian nazywając ich Chitauri.
Reptilianie mają się żywić głównie energią wytwarzaną z ludzkiego organizmu poprzez strach i inne negatywne emocje, niekiedy też ludzką krwią. Mają oni także być manipulatorami satanistycznych obrzędów wśród iluminatów.

Historia SumeruAnunnaki przybyli na ziemię 450 000 lat temu aby wydobywać złoto na terenie dzisiejszej Afryki. Jest wiele śladów, że rzeczywiście było na tamtych terenach (dzisiejsze Zimbabwe) wydobywane złoto. Początkowo złoto wydobywali sami Anunnaki ich klasa robotnicza, jednak doszło do rebelii i klasa królewska postanowiła stworzyć nową warstwę niewolniczą. Tablice mówią, ze Enlil przywódca Anunnaków i jego brat Enki popełnili wiele błędów podczas szukania mieszanki genetycznej.
Powstały zwierzęce hybrydy. W końcu został stworzony biblijny Adam, zwany Lu-Lu. Stworzono też żeńską odmianę człowieka, Ewę.
Według Davida Icke Anunnaki zawsze jawnie rządzili światem ale teraz robią to tajnie. Enlil i Enki walczyli z sobą o władzę.
Badacze twierdzą, że Enki stał po stronie ludzkości. Ich następcy również walczyli z sobą i prawdopodobnie Sodoma i Gomora zostały zniszczone podczas tych walk. Mahabharata opisuje wojnę atomową bogów, zniszczenie miasta opisuje także Biblia. Do dzisiaj w przypuszczalnych miejscach tych miast znajduje się podwyższone promieniowanie.
W wierzeniach Sumeru określa się trzech wielkich bogów: An (był bogiem najważniejszym), Enlil (ustalał przeznaczenie), Enki (uchodził za stwórcę i nauczyciela człowieka)


Oszustwa. Problem - Reakcja - RozwiązanieIcke opisuje także wielkie oszustwa, których dopuścili się na ludzkości najwyżej postawieni ludzie na świecie. Takie przypadki jak zamach na World Trade Center czy globalne ocieplenie zostały zapoczątkowe przez sieć tych samych ludzi. Często zainicjowane wydarzenia mają za sobą określeny cel, który Icke nazwał "Problem - Reakcja - Rozwiązanie". W przypadku zamachu na World Trade Center reakcją rządu USA było zapoczątkowanie walki z terroryzmem, co zakończyło się ograniczeniem praw i wolności jednostki, gdyż każdy obywatel może zostać bez powodu zamknięty w więzieniu lub obozie koncentracyjnym jedynie pod zarzutem podejrzenia o terroryzm, drugim celem była wojna przeciwko terrorystom, gdzie USA przejęło kontrolę nad złożami ropy i ziemiami Iraku, byłego Babilonu.

Icke o truciznach, które wszyscy zażywamy:
http://www.youtube.com/watch?v=_Aae7l-GQck

Czy teorie Icke są warte uwagi, co o nich myślicie?
 
 
gagarin 


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 15
Wysłany: 26 Maj 2009, 18:19   

Najbardziej mi się podoba jak ten wredny Dablju, razem z Condolizą , wmawiają nam że lot Apollo 11 naprawdę miał miejsce. :lol:
_________________
[Sygnaturka dostępna od 25 postów]
 
 
Luka 

Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 729
Wysłany: 2 Sierpień 2009, 01:30   Inteligentne Dinozaury

Kanadyjski paleontolog Dale Russell wysunął hipoteze, według której gdyby dinozaury nie wyginęły, kwestią czasu byłoby osiągnięcie przez jednego z ich pzzedstawicieli EQ właściwego człowiekowi

Dinozauroid to hipotetyczny potomek stenonychozaura, który według kanadyjskiego paleontologa Dale Russella, mógłby rozwinąć się na ziemi, gdyby wszystkie dinozaury nie wyginęły 65 mln lat temu. Według Russella inteligentny potomek stenonychozaura posiadałby cechy, które odróżniały by go od ludzi - m.in. dłonie z trzemy chwytnymi palcymi i przeciwstawnym kciukiem, czteropalczaste stopy, brak małżowin usznych, zębów, sutek, zewnętrznych narządów płciowych... Nie miałby również łusek i byłby stałocieplny.
Otóż istnienie Dinozauroida jest wysoce prawdopodobne, gdyż wiemy przecież, że nie wszystkie dinozaury wyginęły pod koniec okresu kredowego. Wyginęły zauropody a więc największe z nich, natomiast krokodyl jest przecież archozaurem. Ponadto kości dinozaurów odnajdowano nawet w skałach pochodzących sprzed okresu 55 mln lat temu, a więc 10 mln lat po uderzeniu meteorytu w Jukatan.
Stenonychozaur, pozbawiony naturalnej konkurencji byłby z pewnością zdolny do wytworzenia formy inteligentnej, a nawet wysoce rozwiniętej cywilizacji. Poruszał się on na dwóch nogach od samego początku, miał dwie chwytne dłonie, oczy z przodu głowy zapewniały mu widzenie stereoskopowe, rozróżniał również kolory jak wszystkie gady.
Ci, którzy nteresują się dinozaurami wiedzą być może, że te gady pod koniec okresu kredowego ewoluowały bardzo gwałtownie. Ich rozwój poszedł w kierunku niewielkich dwunożnych drapieżców, takich jak np. raptory, które były w większości wszystkożerne i bardzo inteligentne (stenoinychozaurus miał nawiększy mózg w porównaniu do masy ciała ze wszystkich dinozaurów).

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by PhpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna


Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Reklama
Baza przepisów kulinarnych Reklama
szubak smirnowa

Chmura tagów

ulotki biuro podróży angielski suplementy transport firmy zmarszczki meble katowice płytki agd góry restauracje kursy biuro Psycholog agd finanse zmarszczki rozwody finanse transport szalik pożyczki szkolenia depresja loty dom rower prawo pojemniki wakacje zdrowie spa hotele płytki dj na wesele przeprowadzka reklama ubrania badanie basen remont szkolenie prawo biuro rachunkowe sport basen busy narty