Forum ogólnotematyczne - Popiszmy.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Optyk
Autor Wiadomość
Onedrzej 

Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 31
Wysłany: 29 Kwiecień 2020, 10:49   Optyk

Cześć, potrzebuję skonsultować się z optykiem w Krakowie po moje pierwsze okulary. Źle mi się od pewnego czasu pracuje przed komputerem, pojawiły się mroczki, no i pomyślałem o okularach, ale boję się, że źle trafię. Możecie kogoś sensownego podpowiedzieć. Dzięki i pozdrawiam.
 
 
andrej33 

Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 27
Wysłany: 30 Kwiecień 2020, 08:05   Optyk

Nawet mocno unikatowe okulary znajdziesz w http://www.oko-design.com/, nietypowe oprawki. Jak masz nietypowe problemy z budowaniem wizerunku, czy dziwny kształt twarzy to polecam się do nich zgłosić. Zrobią tak, że wyjdziesz zadowolony.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by PhpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna


Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Reklama
Baza przepisów kulinarnych Reklama


Chmura tagów

samochód prawo restauracja zwierzęta Sosnowiec domy reklama samochód spółki remont Kraków eventy meble pożyczka basen auta hotel buty busy do niemiec nocleg hurtownia ogród kredyt kosmetyki praca kurs Włochy tworzenie sklepów internetowych torba zegarki kurs turystyka hobby Szczecin biznes bluzy torba mieszkania skoki spadochronowe kursy dom i mieszkanie usg wesele zieleń hotel Wakacje nad morzem język kobieta obozy depresja